Омелян анонсував нові механізми контролю якості доріг з 2019 року


Омелян анонсував нові механізми контролю якості доріг з 2019 року

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян оголосив про введення кількох механізмів контролю ремонту українських автодоріг, зокрема, категоризації компаній-підрядників.

Про це він розповів в ефірі “5 каналу”.

“Величезна вимога зараз до якості та контролю вантажних автомобілів, які возять продукцію дорогами України. Я не хочу мати ситуацію, що дороги зникнуть через рік-два. Не важливо, це вибори чи не вибори. Я не хочу мати ситуацію, що дороги будуть неякісні, тому ми запускаємо кілька систем контролю… Ми поступово переходимо до категоризації фірм. Тобто з наступного року, я сподіваюся, ми отримаємо від однієї до шести категорій компаній, які допускаються до того чи іншого виду складності робіт. Тобто, якщо у тебе є досвід і щонайменше 20 одиниць техніки – ти повинен зробити дороги першої категорії. Якщо у тебе є одна або дві людини і один коток – то ти асфальтуєш тільки доріжки в парку. І потихеньку напрацьовуєш свій ресурс і допускаєся до більш складних тендерів”, – сказав Омелян.

Крім того, міністр назвав другий механізм контролю за якістю доріг.

“Один із запобіжників – це ми теж хочемо включити – що компанія, яка виграла тендер, повинна виконувати основну частину робіт, щоб не було ситуації, коли компанія-одноденка виграє тендер, бере на субпідряд більш відому компанію, платить їй мізер і потім з цього всього нічого не виходить. Плюс я сподіваюся, що, запустивши ці всі механізми, які будуть уже в роботі наступного року, ми якісно покращимо картинку по Україні”, – підкреслив чиновник.

Міністр також додав, що динаміка оголошення тендерів краща, ніж у минулому році.

“Я радий кількості оголошених тендерів. Динаміка краща за минулий рік. Думаю, ми зможемо повністю використовувати дорожній фонд – це 32,6 млрд. Плюс додаткове фінансування було виділено на Київ–Харків–Довжанський і на GoHighway. Тут у мене немає сумнівів”, – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua