«Укрзалізниця» збільшила капінвестиції до 11 млрд грн


«Укрзалізниця» збільшила капінвестиції до 11 млрд грн

Аудиторська компанія Е&Y підтвердила отримання держкомпанією ПАТ «Укрзалізниця» прибутку за результатами минулого року в розмірі 100 мільйонів гривень, — передає прес-служба залізничного підприємства з посиланням на його голову правління Євгена Кравцова.

«100 млн гривень прибутку в 2017 році. Е&Y заявила про поліпшення фінансового результату «Укрзалізниці» і вихід на прибуткову діяльність», — відрапортував топ-менеджер.

За його словами, ПАТ виходить “на новий рівень економічної стабільності”. Збиток за 2016 р. обчислювався мільярдами і склав 7,3 млрд грн. «А сьогодні маємо показник прибутковості в 100 млн грн на рік. У 2017-му фінансовий результат товариства покращився на 7,4 млрд грн», — повідомив пан Кравцов.

Він зазначив, що завдяки розпочатим реформам доходи компанії в 2017 р. зростали більш високими темпами (+12,9%), ніж витрати (+1,8%), що в підсумку і дозволило поліпшити фінансовий результат товариства на 7,4 млрд грн.

Також за підсумками діяльності ПАТ «УЗ» в 2017 р. відмічається зростання показника EBITDA на 390 млн грн (+2%), який досяг 20,6 млрд грн, що позитивно впливає на сприйняття компанії на західних фінансових ринках. Коефіцієнт співвідношення чистих запозичень до показника EBITDA залишається на оптимальному рівні 1,65 при нормативному не вище ніж 3.

В релізі також наголошується, що, крім цього, в 2017 р. «Укрзалізниця» суттєво збільшила капітальні інвестиції — до 10,9 млрд грн (+ 58%), завдяки чому забезпечила найбільше оновлення основних засобів за останні 4 роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua