ФДМ суттєво урізав список великих об'єктів приватизації


ФДМ суттєво урізав список великих об'єктів приватизації

Фонд державного майна України переглянув переліки об’єктів на приватизацію в 2018 році, виключивши з них контрольні пакети акцій п’яти обленерго, блокуючі пакети акцій трьох обленерго і “Донбасенерго”.

Відповідне рішення прийнято в зв’язку з набранням чинності закону “Про приватизацію державного та комунального майна”.

Повідомляється, що в нових списках також відсутні 75,22% акцій “Турбоатому”, 51% акцій Запорізького титано-магнієвого комбінату, 50% – “Азовмашу”, 40% – “Світ ласощів”.

До цього планувалося продати Криворізьку, Дніпровську, Херсонську і Миколаївську ТЕЦ, однак в нових списках залишено тільки Миколаївську.

Крім того, в оновленому переліку об’єктів приватизації об’єктів залишилися тільки 99,567% акцій Одеського припортового заводу (ОПЗ), 99,995% – “Сумихімпром”, 68,009% – Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату і 78,29% – “Центренерго”. За умови схвалення урядом умов продажу виставляння перших трьох на конкурс заплановано на травень, “Центренерго” – на червень.

Істотне скорочення списку в ФДМ пояснили тим, що тільки вищевказані об’єкти приватизації підпадають під перехідні положення нового закону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування