Усіх торговців зобов'яжуть встановити POS-термінали


Усіх торговців зобов'яжуть встановити POS-термінали

У Кабінеті міністрів пропонують зобов’язати встановити платіжні термінали всіх суб’єктів господарювання, в тому числі платників єдиного податку.

Відповідний проект постанови розробило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Відомство пропонує зобов’язати всіх без винятку суб’єктів господарювання, які продають товари (включаючи продажі дистанційним способом) або надають послуги, забезпечити можливість безготівкових розрахунків з використанням терміналів.

Торговці, які працюють на загальній системі оподаткування, повинні будуть встановити платіжні термінали до 1 липня 2018 року. Платники єдиного податку другої та третьої груп з торговельною площею до 20 кв. м, які працюють в містах, повинні забезпечити можливість безготівкового розрахунку до 1 січня 2019 р.. Для “спрощенців” другої та третьої груп з торговельною площею до 20 кв. м. та для працюючих у селах торговців норма стане обов’язковою з 1 липня 2019 року. Спрощенці першої групи повинні обзавестися платіжними терміналами до 1 січня 2020 року.

Контролювати встановлення платіжних терміналів буде Державна фіскальна служба.

У Мінекономрозвитку підрахували, що введення таких вимог вплине приблизно на 183 тис. малих і мікропідприємців. Згідно з оцінками відомства, на встановлення платіжного терміналу та його обслуговування один суб’єкт протягом першого року витратить понад 6 тис. грн. Видатки усіх суб’єктів, які потраплять під регулювання, протягом першого року складуть понад 1,21 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua