Екс-соратники Саакашвілі мають намір створити в Грузії власну криптовалюту- ЗМІ


Екс-соратники Саакашвілі мають намір створити в Грузії власну криптовалюту- ЗМІ

У Грузії опозиційна партія Гірчі заявила про намір створити власну криптовалюту і почати в країні приватизацію держмайна на базі технології блокчейн.

Про це повідомляє Грузія Онлайн.

Партія Гірчі була утворена в листопаді 2015 року групою політиків, які залишили лави колишньої правлячої партії Єдиний національний рух, створеної екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі.

У партії заявляють, що створену криптовалюту вони порівну роздадуть всім громадянам Грузії, а ті, у свою чергу, на неї зможуть придбати майно, що є у власності держави.

Як вважають в Гірчі, за допомогою створених партією віртуальних грошей, громадяни Грузії “зможуть оживити заморожені активи на десятки, а можливо, і на сотні мільйонів доларів, знову повернути власність і потім включитися в економічну діяльність”.

Таким чином, в Грузії “з’явиться велика група нових власників, всі громадяни швидко розбагатіють, майнові права будуть розширені, а вартість активів постійно зростатиме”, заявляють в опозиційній партії, наголошуючи, що віртуальна валюта буде набагато стабільнішою, ніж ларі чи долар.

Криптовалюта не є законним способом оплати в Грузії. Її діяльність не регулюється грузинським законодавством, і відповідно, віртуальна валюта не регулюється Національним банком Грузії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua