Розроблено стійкий електровелосипед для літніх людей


Розроблено стійкий електровелосипед для літніх людей

З віком відчуття рівноваги погіршується. Для того щоб допомогти літнім людям не падати з велосипеда, нідерландські інженери розробили надзвичайно стійкий електробайк Sofie, при цьому розганяється до 18 км/год.

Sofie — результат співпраці трьох команд — Університету Твенте, компанії Indes і Дослідного інституту RRD. В результаті вийшов електричний велосипед з більш пологою рамою і укороченою колісною базою. Самі колеса також стали меншими, що додало конструкції більшу стійкість при русі на малих швидкостях — саме тоді, коли і відбувається більшість падінь.

Коли власник сідає в сідло і починає крутити педалі, в справу вступає електромотор, який спеціально розроблений так, щоб якомога швидше подолати небезпечну повільну зону і розігнати велосипед до максимальної швидкості 18 км/год.

Як тільки досягається максимальна швидкість, сідло автоматично змінює конфігурацію, допомагаючи їздцю прийняти більш зручне положення для обертання педалей. А ледь швидкість падає, вона опускається, даючи можливість поставити ноги на землю.

На жаль, як повідомляє New Atlas, незважаючи на всі спроби винахідників знайти виробника, готового почати випуск електровелосипедів для літніх, поки що ніхто не виявив такого бажання.

Максимально стійким буде чотириколісний велосипед німецької компанії Schaeffler, якщо прототип, представлений на виставці в Детройті в цьому році, вирішать випускати. Він важить 80 кг і дозволяє не напружуючись їхати по місту зі швидкістю 25 км/год.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування