Трамп підписав оборонний бюджет США: Україна отримає $350 млн


Трамп підписав оборонний бюджет США: Україна отримає $350 млн

Президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет США на 2018 рік, в якому передбачається виділення $350 млн для надання допомоги Україні та заходи для протистояння російській агресії.

Підписаний Трампом закон передбачає асигнування на суму $700 млрд на оборонні потреби США.

Раніше обидві палати Конгресу США підтримали заклик Трампа до зміцнення збройних сил країни і прийняли компромісний варіант законопректу про витрати Пентагону.

“Сьогодні, з підписанням цього оборонного закону, ми прискорюємо процес повного відновлення військової могутності Америки… Цей закон сприятиме підвищенню готовності, розширить наші модернізовані – і модернізує наші збройні сили, і допоможе забезпечити наших військовослужбовців інструментами, які їм потрібні, щоб боротися і перемагати. Ми будемо боротися і переможемо”, – заявив Трамп.

Нагадаємо, що цей закон, який визначає фінансування збройних сил США, приймається щорічно.

Оборонний бюджет США на 2018 рік передбачає $350 млн. на допомогу Україні в сфері безпеки.

У документ включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації в медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання і підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення здатності повітряних і військово-морських сил України.

Крім допомоги Україні в сфері безпеки, документом передбачається підтримка Європейської ініціативи стримування, продовження зусиль з підготовки сил безпеки східноєвропейських країн в рамках міжнародних навчань і надання допомоги країнам Балтії з метою підвищення їхнього потенціалу у стримуванні агресії з боку Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua