Tesla створює процесори ШІ


Tesla створює процесори ШІ

Голова Tesla Ілон Маск в ході Конференції з нейронних обчислень і машинного навчання (NIPS) в Лонг-Біч (Каліфорнія, США) прокоментував інформацію про те, що компанія проектує власні процесори штучного інтелекту.

У вересні, нагадаємо, телеканал новин CNBC повідомив, що Tesla спільно з AMD створює передовий чіп для обробки алгоритмів штучного інтелекту в автомобілях з системою автономного водіння.

Тоді говорилося, що над проектом під керівництвом Джима Келлера, архітектора чіпів і керівника апаратного і програмного забезпечення Autopilot компанії Tesla, працює команда в складі понад 50 осіб.

«Я хочу ясно дати зрозуміти, що Tesla дуже серйозно ставиться до штучного інтелекту, як з програмної, так з і апаратної точки зору. Ми розробляємо змінені ШІ-чіпи», – розповів голова Tesla.

Як зазначив Ілон Маск, команда вірить в те, що апаратні рішення, що проектуються, «стануть найкращими у світі».

Спеціалізовані ШІ-процесори, створені з урахуванням потреб і вимог Tesla, зможуть значно поліпшити функції автопілотування в автомобілях компанії. Tesla прагне до того, щоб вивести на комерційний ринок електрокари, які зможуть пересуватися самостійно в будь-яких умовах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua