0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Рада перенесла на рік заходи щодо посилення контролю за обігом палива


Рада перенесла на рік заходи щодо посилення контролю за обігом палива

Верховна Рада перенесла на рік – до 1 січня 2019 року – обов’язковий початок використання витратомірів і рівнемірів на підприємствах, що беруть участь в обігу палива.

Відповідну правку в Податковий кодекс України – відкласти заходи щодо посилення контролю за обігом палива на два роки – запропонував народний депутат Олег Кришин (фракція “Народний фронт”), однак Рада погодилася зробити це тільки на рік.

Податковий кодекс передбачає, що з початку дії заходів (тепер – з 1 січня 2019 року) всі підприємства, які займаються виробництвом, зберіганням, торгівлею паливом, повинні обладнати свої резервуари витратомірами і рівнемірами. Дані з таких приладів обліку щоденно передаються контролюючим органам – це має скоротити обсяги тіньового обігу палива.

За пропозицією депутата Ніни Южаніної (фракція “Блок Перта Порошенка”), підтриманою Радою, штрафні санкції за роботу без витратомірів і рівнемірів почнуть діяти з січня 2019 року для операторів резервуарів обсягом понад 20 тис. куб. м, з липня 2019 року – для операторів резервуарів об’ємом 1-20 тис. куб. м., з січня 2020 року – для операторів резервуарів об’ємом менш ніж 1 тис. куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування