Рада перенесла на рік заходи щодо посилення контролю за обігом палива


Рада перенесла на рік заходи щодо посилення контролю за обігом палива

Верховна Рада перенесла на рік – до 1 січня 2019 року – обов’язковий початок використання витратомірів і рівнемірів на підприємствах, що беруть участь в обігу палива.

Відповідну правку в Податковий кодекс України – відкласти заходи щодо посилення контролю за обігом палива на два роки – запропонував народний депутат Олег Кришин (фракція “Народний фронт”), однак Рада погодилася зробити це тільки на рік.

Податковий кодекс передбачає, що з початку дії заходів (тепер – з 1 січня 2019 року) всі підприємства, які займаються виробництвом, зберіганням, торгівлею паливом, повинні обладнати свої резервуари витратомірами і рівнемірами. Дані з таких приладів обліку щоденно передаються контролюючим органам – це має скоротити обсяги тіньового обігу палива.

За пропозицією депутата Ніни Южаніної (фракція “Блок Перта Порошенка”), підтриманою Радою, штрафні санкції за роботу без витратомірів і рівнемірів почнуть діяти з січня 2019 року для операторів резервуарів обсягом понад 20 тис. куб. м, з липня 2019 року – для операторів резервуарів об’ємом 1-20 тис. куб. м., з січня 2020 року – для операторів резервуарів об’ємом менш ніж 1 тис. куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua