Ринок праці в Україні йде в зимову сплячку


Ринок праці в Україні йде в зимову сплячку

У жовтні на ринку праці України активізувалася “важка артилерія”. “Роботодавці із задоволенням наймали людей в таких профсферах, як “Транспорт, логістика” і “Робочий персонал”“, – доповідає експертно-аналітичний центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. Спостерігається поступове зростання вакансій в сферах “Інформаційні технології, інтернет, телеком”, “Маркетинг, реклама, PR”, “Безпека”, “Медицина, фармацевтика” і “Продажі”, передає Сегодня.
 
У жовтні найактивнішими були роботодавці Києва і Дніпропетровської області, спад пропозицій спостерігався у Вінницькій, Миколаївській та Одеській областях. Загалом, ринок праці в III кварталі розвивався в рамках тенденцій 2017 року. Рівень конкуренції (hh-індекс – співвідношення кількості резюме до кількості вакансій) залишається на рівні три особи на місце”, передає Сегодня.

За результатами опитування центру, в цьому кварталі більше половини респондентів відзначили, що в їхніх компаніях не було перегляду зарплат. Найчастіше підвищення було незначним: більш ніж на 30% зарплата зросла лише в 10% компаній.


За даними Держслужби статистики, 80% українців отримують зарплату в розмірі від 3200 до 8000 грн, і лише 9% – 8-10 тис. За підрахунками експертів, білі зарплати могли б зрости щонайменше на 20-25% за умови виходу ринку з тіні. Але з цим поки погано: Міністерство економічного розвитку і торгівлі доповідає, що за рік рівень нелегальщини в економіці знизився з 43% до 37%, в тому числі завдяки підвищенню мінімальної зарплати до 3200 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua