Євросоюз посилює порядок в'їзду в Шенгенську зону


Євросоюз посилює порядок в'їзду в Шенгенську зону

Європейська рада оновила систему в’їзду і виїзду в Шенген і внесла зміни до кодексу Шенгенського кордону, – випливає з рішення вищого органу влади Євросоюзу.

Як передає прес-служба Європейської ради, нові правила перетину зовнішніх кордонів Шенгенської зони у громадян третіх країн прикордонники реєструватимуть дані про в’їзд, виїзд і про відмови на в’їзд, що були у них.

У Єврораді очікують, що оновлена ​​система допоможе скоротити час перевірки на кордоні і поліпшити її якість, автоматично розраховуючи час законного перебування візитерів у Шенгенській зоні.

Читайте також: Особливості безвізу: названо причини, за якими українців можуть зняти з рейсу

Крім цього, новий порядок перетину кордону нібито дозволить посилити безпеку в Шенгенській зоні і підвищити ефективність боротьби з тероризмом, оскільки надасть європейським правоохоронцям доступ до бази даних всіх переміщень візитера з-за кордону.

Згідно з процедурою, Єврораді та Європейському парламенту необхідно буде підписати відповідну постанову. Потім рішення буде опубліковано в Офіційному журналі ЄС і набере чинності через 20 днів після його оприлюднення.

За повідомленнями зарубіжних медіа, оновлена ​​система буде введена в дію до 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування