На скільки зріс середній розмір пенсій в Україні


На скільки зріс середній розмір пенсій в Україні

Середній розмір пенсій в Україні після перерахунку збільшився на 559 грн 78 коп. і тепер складає в середньому 2446 грн 56 коп., повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Під час запитань до уряду в Раді Рева розповів, що з 11,7 млн пенсіонерів пенсії підвищено 10 млн 238 тис. 859 громадянам. Не перераховувалися пенсії 900 тисячам осіб, які отримують пенсії за спеціальними законами: народні депутати, державні службовці та інші категорії, а також ті громадяни, яким пенсії були призначені в 2015-2017 рр ..

Рева розповів, що з 1 жовтня в Україні проведено перерахунок пенсій за єдиною формулою з використанням єдиного показника середньої заробітної плати за останні три роки в розмірі 3764 грн 40 коп., показника прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян 1452 грн. Перерахунок зроблено автоматично за матеріалами пенсійних справ без звернень громадян.

Він повідомив, що найближчим часом буде поданий у Верховну Раду законопроект про перерахунок пенсій військовослужбовцям та працівникам силових структур. Таких осіб налічується 554 тисячі. Їм з 2012 року не переглядалися пенсії.

Довідка Finance.ua

  • 3 жовтня Верховна Рада прийняла в цілому пенсійну реформу. Законопроект №6614 у другому читанні підтримали 288 депутатів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua