З початку року золотовалютні резерви зросли на 20%


З початку року золотовалютні резерви зросли на 20%

Міжнародні резерви на 1 жовтня становили 18,637 млрд доларів – максимум з початку 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як наголошується, в даний час резерви на 20% перевищують рівень початку поточного року. Зокрема, за підсумками вересня резерви зросли на 602 млн доларів або 3,3%.

“Збільшенню обсягів резервів протягом минулого місяця сприяли надходження на користь уряду від розміщення єврооблігацій у сумі 1,318 млрд доларів”, – йдеться у повідомленні.

“Водночас з міжнародних резервів було спрямовано 165,6 млн доларів на валютні інтервенції, які Нацбанк здійснював для згладжування надмірних коливань на міжбанку під дією тимчасових факторів. У тому числі 69 млн доларів було спрямовано на продаж валюти через інтервенції у формі запиту найкращого курсу”, – повідомляє прес-служба.

Читайте також: НБУ підготує новий графік капіталізації банків

Крім того, 521,4 млн доларів було спрямовано з резервів на платежі уряду з обслуговування та погашення державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті. З них 505,4 млн доларів – з метою обслуговування і погашення суверенних єврооблігацій.

“Станом на 1 жовтня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду і Нацбанку”, – йдеться у повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua