У липні ОСББ і ЖБК залучили 29,1 млн гривень кредитних коштів


У липні ОСББ і ЖБК залучили 29,1 млн гривень кредитних коштів

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження констатує залучення об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельними кооперативами 29,1 млн кредитних коштів для проведення енергоефективних заходів.

Про це говориться в повідомленні агентства.

“У липні 86 ОСББ і ЖБК залучили “теплих кредитів” на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використовували на енергозбереження лише 7 млн гривень”, – йдеться у ньому.

У повідомленні наголошується, що за 2 роки дії програми “теплих кредитів” нею скористалися понад 1 000 ОСББ і ЖБК з різних регіонів України.

Вони отримали в державних банках понад 157 млн гривень на проведення різних енергоефективних заходів: утеплення будинків, заміну вікон на енергоефективні, встановлення індивідуальних теплових пунктів, модернізацію освітлення.

Як повідомлялося, Держенергоефективності виплатила 1,5 млрд гривень допомоги за програмою стимулювання енергоефективних заходів з жовтня 2014 року.

Програма надання кредитів за програмою стимулювання енергоефективних заходів реалізується через державні банки – Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, Приватбанк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування