Глава Мінфіну відкидає всі звинувачення в несплаті податків


Глава Мінфіну відкидає всі звинувачення в несплаті податків

Міністр фінансів Олександр Данилюк пояснює розбіжності між доходами і витратами в 2010-2014 роках, коли він очолював Координаційний центр з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента, своєю роботою в приватному бізнесі в попередні роки і відкидає всі звинувачення в несплаті податків.

“Всі податки з зароблених мною коштів були сплачені”, – заявив він на своїй сторінці в Фейсбук.

О.Данилюк уточнив, що в понеділок перший день перебуває у відпустці і дізнався з преси, що Генеральна прокуратура України його “нібито в чомусь підозрює” і що є ухвала суду про його позапланову перевірку Державною фіскальною службою (ДФС).

“Дуже сподіваюся, що це не політично мотивовано і не є помстою за те, що було зроблено, щоб перекрити корупційні схеми, виключити розкрадання бюджету і неефективне використання державних коштів”, – зазначив глава Мінфіну.

Він підкреслив, що ніякої підозри чи якихось інших офіційних документів від Генпрокуратури або інших органів не отримував. “У нашій країні то на допит по радіо викликають, то про підозру в Фейсбуці оголошують. Можливо, варто зробити окремий телеканал або групу в Фейсбуці саме з такою метою?” – додав Данилюк.

Міністр повідомив, що вказаний в судовій ухвалі будинок купив влітку 2010 року, коли ще працював у Лондоні, а автомобіль БМВ X5 випуску 2008 року – в 2011 році.

“Відпустку переривати через цей інцидент не збираюся. Робота в міністерстві, коли щодня стикаєшся з колосальним опором системи, виснажує”, – написав він, анонсувавши активний в плані роботи вересень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування