Казахстанський інвестор придбав український банк


Казахстанський інвестор придбав український банк

Казахстанський інвестор Аріф Бабаєв став власником українського Регіон-Банку, що змінив назву на Sky Bank, повідомила прес-служба банку.

“Казахстанський інвестор викупив універсальний Регіон-Банк з 26-річним досвідом роботи на українському ринку, перейменувавши його на Sky Bank і зробивши акцент на розвитку ІТ-рішення”, – зазначається в інформації на сайті банку у вівторок.

“Ми робимо серйозні інвестиції в IT-системи, дуже обережно ставимося до кредитування і маємо значну подушку з ліквідних активів, це запорука нашої надійності”, – цитується в повідомленні А. Бабаєв.

А. Бабаєв – казахстанський підприємець, має багаторічний досвід роботи у банківській сфері, з 2013 по 2016 роки був керуючим директором одного з найбільших в Казахстані Казкомерцбанку.

Процес зміни основного власника Регіон-Банку розпочався в грудні 2016 року, коли А. Бабаєв придбав 53,54% акцій у харківського бізнесмена, президента Харківського банківського союзу Анатолія Волока.

Регіон-Банк був заснований в 1991 році. За даними Нацбанку України (НБУ), на 15 травня 2017 року його найбільшим акціонером був голова наглядової ради А. Бабаєв (99,0935%).

За інформацією НБУ, на 1 квітня 2017 року за розміром загальних активів банк займав 77-е місце (325,253 млн грн) серед 90 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua