0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Дефіцит поточного рахунку платіжного балансу в 2017 році перевищить 4 млрд доларів, - НБУ


Дефіцит поточного рахунку платіжного балансу в 2017 році перевищить 4 млрд доларів, - НБУ

У 2017 році дефіцит поточного рахунку платіжного балансу буде перевищувати 4 млрд доларів. Про це сьогодні під час брифінгу заявив директор департаменту фінансової стабільності Національного банку Віталій Ваврищук.

“Щодо внутрішніх макроекономічних ризиків хотів би виділити один важливий фактор, який ми спостерігаємо, моніторимо – це дефіцит поточного рахунку платіжного балансу. За нашими прогнозами, він буде перевищувати 4 млрд доларів в цьому році і в наступному році, звичайно, це потребує притоку капіталу з-за кордону, прямих іноземних інвестицій для того, щоб цей дефіцит поточного рахунку було перекрито і на валютному ринку зберігалася стабільність”, – заявив Ваврищук.

За його словами, в цілому макроекономічна ситуація в Україні залишається сприятливою для банківського сектора. Негативний вплив зупинки торгівлі з окупованими територіями був відчутним, проте некритичним для фінансового сектора, зазначили в НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування