"Нафтогаз" купив 1,8 млрд кубометрів газу за кредит ЄБРР


"Нафтогаз" купив 1,8 млрд кубометрів газу за кредит ЄБРР

НАК “Нафтогаз України” протягом серпня-жовтня купив 1,8 млрд кубометра газу за кредит Європейського банку реконструкції та розвитку.

Постачальниками стали компанії Axpo Trading, CEZ, Engie, Eni Trading & Shipping, RWE Supply & Trading, Uniper Global Commodities, йдеться в повідомленні “Нафтогазу”.

Загальна вартість 30 укладених договорів склала 334 млн доларів, з яких 300 млн – кошти кредитної лінії і 34 млн – власні кошти “Нафтогазу”.

Середньозважена ціна контрактів в пункті поставки склала 185 доларів за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, 23 жовтня 2015 року Україна підписала з ЄБРР трирічний поновлюваний кредитний договір на $300 млн. Протягом цього терміну “Нафтогаз” може погашати і знову позичати гроші в межах встановленої суми, щоб фінансувати авансові закупівлі газу перед опалювальним періодом.

У минулому році за кошти ЄБРР Україна купила 1,7 млрд куб. м газу. Середньозважена вартість газу в Європі склала 193 доларів за тисячу кубометрів. Постачальниками були компанії Noble Clean Fuels, Engie, Axpo Trading, E.ON Global Commodities і Eni trading & shipping.

У цьому році “Нафтогаз України” також залучає $500 млн на закупівлю газу у Міжнародного банку реконструкції та розвитку, який входить в структуру Світового банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Рейтинг популярності матеріалу «"Нафтогаз" купив 1,8 млрд кубометрів газу за кредит ЄБРР» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua