КМДА просить уряд об'єднати роздрібний і базовий акциз з нафтопродуктів


КМДА просить уряд об'єднати роздрібний і базовий акциз з нафтопродуктів

Київська міська держадміністрація (КМДА) просить уряд підтримати ініціативу щодо включення роздрібного акцизу з нафтопродуктів в базовий акциз, а також вказує на річні втрати столиці в 222,6 млн грн через ухилення від сплати цього податку. Про це йдеться в листі на адресу прем’єр-міністра з підписом мера столиці Віталія Кличка.

“Існують проблеми в адмініструванні цього податку в частині роздрібної торгівлі нафтопродуктами, що призводять до втрат для місцевих бюджетів. За оцінками фахівців галузі нафтопродуктів, сумарні втрати місцевих бюджетів з цього джерела в 2016 році становлять 1,7 млрд грн. Для бюджету Києва такі втрати оцінюються в розмірі 222,6 млн грн.

При цьому у органів місцевого самоврядування відсутні інструменти контролю за недобросовісними платниками”, – йдеться в листі.

У КМДА відзначають, що об’єднання роздрібного та базового акцизу з нафтопродуктів з подальшим розщепленням коштів через держмеханізми змогло б вирішити цю проблему. “Прошу вашої, шановний Володимире Борисовичу (Гройсман, – ред.) підтримки і відповідних доручень щодо опрацювання запропонованого механізму”, – резюмував глава КМДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування