Відсьогодні усі українці можуть оформити ID-паспорт


Відсьогодні усі українці можуть оформити ID-паспорт

Усі громадяни України з 1 листопада зможуть оформити паспорт у формі картки, що містить безконтактний електронний носій. Про це йдеться в постанові Кабміну №475 від 26 жовтня 2016 року.

«Запровадити із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру з 1 листопада 2016 року оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обмін паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм… громадянам України», – йдеться у документі.

Як зазначається, з прийняттям постанови паспорт громадянина України буде видаватися центрами надання адміністративних послуг; виготовлятися тільки у формі картки, що містить безконтактний електронний носій; видаватися кожному громадянину України, який досяг чотирнадцятирічного віку; оформлюватися для осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку, на чотири роки, а особам, які досягли вісімнадцятирічного віку, – на кожні 10 років; містити інформацію про податковий номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків) або повідомлення про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Нагадаємо, декілька тижнів тому в Україні надрукували останню партію паперових паспортів.

Хоча старі паспорти залишаються в обігу, оновити фотографію, змінити прізвище чи отримати новий документ у разі втрати уже неможливо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування