Гройсман запевняє, що все майно купив до 2006 року


Гройсман запевняє, що все майно купив до 2006 року

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман все задеклароване майно заробив ще до 2006 року, тобто до того, як став мером Вінниці.

Про це він сказав журналістам після відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “Worldskills Ukraine”.

“Я задекларував все те майно, яке мені належить на правах власності. Більше того, хочу підкреслити, що більшість цього майна, майже все, мною було придбано ще до 2006 року до того, як я став мером Вінниці”, – сказав Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що він більше 10 років займався підприємницькою діяльністю, тому коли прийшов працювати в міську раду, вже мав і будинки, і автомобілі, і кошти з деклараціями про свої доходи.

“Насправді, кошти є на рахунках, кошти є і готівкою, але це не означає, що ці гроші у мене лежать вдома. Це означає, що станом на 2015 рік саме така кількість готівки у мене була і частина зараз вже у банках, частина витрачена”, – сказав Гройсман.

Нагадаємо, Гройсман тримає готівкою майже півтора мільйони доларів.

Готівкою у Гройсмана є 2 млн 280 тисяч гривень, 870 тисяч доларів і 460 тисяч євро.
На банківських рахунках має: “Креді Агріколь” – 2 млн 111 139 грн в Приватбанку на двох рахунках 21 775 грн і 16 200 євро, в Промінвестбанку – 3 499 грн.

У дружини готівкою 1 млн 600 тисяч гривень і 372 тисячі доларів. На рахунку в Приватбанку у неї лежать 193 549 грн.

Згідно з декларацією, у Гройсмана немає фінансових зобов’язань. Торік він витратив 76 172 грн на страхування транспортних засобів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування