Корупція вбиває бізнес в Україні - Мінторгівлі США


Корупція вбиває бізнес в Україні - Мінторгівлі США

Корупція продовжує негативно впливати на торгівлю і інвестиції в Україні, в зв’язку з чим керівництво країни має прискорити імплементацію судової реформи, переглянути регуляторне поле і поліпшити державне управління. Про це заявила міністр торгівлі США Пенні Пріцкер на антикорупційному форумі в Києві.

“Проблеми, пов’язані з корупцією, є реальними, ми їх розуміємо. Вони продовжують негативно впливати на потенціал України в торгівлі та інвестиціях. Американські компанії продовжують стикатися з правопорушеннями і навіть зупиняють свої операції тут”, – сказала вона.

За її словами, на порядку денному українського керівництва повинно стояти ефективне реформування законодавчого поля і створення стимулюючого розвиток бізнес-клімату.

“Зусилля в боротьбі з корупцією і судова реформа є ключем до створення умов, в яких компанії не просто можуть виживати, а й процвітати. … Світ дивиться на вас. Давайте не забувати, що якщо ви не реалізуєте свої амбіції, бізнес, який розраховує сюди інвестувати, почне дивитися в інший бік. Зараз саме час створити стійке, ефективне і розумне законодавче поле”, – підкреслила Пріцкер.

Нагадаємо, Україна посіла 130-е місце з 168 країн світу за Індексом сприйняття корупції за 2015 рік, який щорічно формують фахівці глобальної антикорупційної неурядової організації Transparency International.
 
За уточненими даними Державної служби статистики, у другому кварталі 2016 року реальний ВВП зріс на 1,4% в річному вимірі.
Як заявляв міністр фінансів Олександр Данилюк, головними перешкодами на шляху нових інвестицій в економіку України є обмеження Національного банку України на валютному ринку, корупція і низький захист прав власності, включаючи рейдерство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua