Українці назвали зарплату для "гідного життя"


Українці назвали зарплату для "гідного життя"

Гідне життя в Україні можливе при заробітній платі від 20 тис. грн на місяць. Так вважає чверть опитаних кадровим порталом HeadHunter респондентів.

У той же час п’ята частина хотіла б заробляти не менше 30 тис. грн. І стільки ж «білих комірців» оцінюють гідне життя в 50 тис. грн щомісячного доходу.

Невеликий відсоток опитаних також вважає, що для нормального життя рівень зарплат повинен бути порядку 100 тис. грн в місяць і вище.

Інша частина респондентів проявила скромність в фінансові вимоги. Один з восьми опитаних готовий задовольнятися зарплатою в 15 тис. грн, а один з дев’яти вважає достатньою суму в 10 тис.грн.

Відзначимо, що тільки двоє із сотні опитаних назвали гідною зарплату в розмірі 5 тис. грн.

Не так давно Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що мінімальну зарплату в Україні потрібно підвищити з 1,45 тис. грн до 5 тис. грн. Також він повідомив, що в Україні є 10,5 млн офіційно працюючих, з них 45% – на мінімальній зарплаті.

Нагадаємо, з 1 травня мінімальна зарплата в Україні підвищена з 1,378 тис. грн до 1,45 тис.грн. Відповідно до закону про держбюджет на 2016 рік, з 1 грудня вона має зрости до 1,55 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua