На крок ближче до PayPal: НБУ дозволив українцям отримувати електронні гроші з-за кордону


На крок ближче до PayPal: НБУ дозволив українцям отримувати електронні гроші з-за кордону

Правління Національного банку України прийняло постанову від 10 лютого 2016 №65 «Про внесення змін до положення про електронні гроші в Україні», повідомляє прес-служба регулятора.

Постановою надано право користувачам – фізичним особам отримувати від нерезидентів електронні гроші, випущені емітентом-нерезидентом, з використанням міжнародних систем інтернет-розрахунків.

«Раніше Національним банком було внесено зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах по розширенню режиму функціонування рахунків фізичних осіб», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, спрощений режим функціонування рахунків фізичних осіб дозволяє цим особам отримувати на поточний рахунок іноземну валюту, переведену з-за кордону, в тому числі і в результаті погашення електронних грошей, випущених нерезидентом.

Крім цього, постановою №65 спрощена процедура узгодження правил використання електронних грошей для банків-членів / учасників внутрішньодержавних платіжних систем.

Постанова №65 набуває чинності з 13 лютого 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «На крок ближче до PayPal: НБУ дозволив українцям отримувати електронні гроші з-за кордону» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua