Мінфін затвердив новий порядок адміністрування ПДВ


Мінфін затвердив новий порядок адміністрування ПДВ

Міністерство фінансів України наказом №21 від 28 січня 2016 року затвердило новий порядок адміністрування податку на додану вартість (ПДВ).

Відповідний наказ Мінфіну “Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість” опубліковано у суботу, 30 січня 2016 року, в газеті “Урядовий кур’єр”.

“Затверджена: форма податкової декларації з податку на додану вартість; форма уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок; форма розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які поставляються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України”, – написала заступник міністра фінансів Олена Макеєва на своїй сторінці в Фейсбук в суботу.

Вона також зазначила, що затверджений порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Податковий кодекс
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua