Польща видала українцям 930 тис.віз


Польща видала українцям 930 тис.віз

Протягом минулого року польські консульства в Україні видали українським громадянам близько 930 тис. віз. Це на 97 тис. більше, ніж у 2014 році.

“Дані з середини грудня 2015 показують, що за весь рік кількість виданих віз в Україні складе близько 930 тис. віз”, – інформує МЗС Польщі.

За даними міністерства, це майже на 97 тис. більше, ніж у 2014 році і на 210 тис. більше, ніж у 2013 році.

Згідно зі статистикою за січень-листопад 2015 року, польські консульства в Харкові, Києві, Львові, Луцьку, Одесі, Вінниці видали понад 432 тис. віз типу D (національні) і більш 414 тис. віз типу С (Шенгенські візи).

Найбільше віз у січні-листопаді минулого року видано в польському консульстві у Львові – понад 347 тис., що становить 41% всіх виданих віз на території України. У трійку лідерів входить також Луцьк та Київ.

Наголошується, що з 2013 року в МЗС введена практика видачі дворічних віз, зокрема туристичних, особам, які до цього мали в паспорті не менше двох віз типу Шенген (одна з яких польська), а їх візова історія була позитивною. Інформують також, що польські консули на підставі візового кодексу ЄС “активно використовують можливості” надання громадянам України мультивіз строком від шести місяців до п’яти років на підставі наданих документів і позитивною візовою історією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua