Яресько: бідність заважає реформам в Україні


Яресько: бідність заважає реформам в Україні

Реальні доходи громадян України скоротилися на 10%, а рівень бідності зріс на 30%, що загрожує ефективному реформуванню економіки, вважає міністр фінансів України Наталія Яресько.

“Підтримка бідних є не тільки соціальним завданням, а й завданням підтримки реформ”, – сказала вона на симпозіумі “Україна: Звільнення від пострадянського спадку”, проведеному платформою VoxUkraine.

Н.Яресько підкреслила, що значним ресурсом для бюджету та Пенсійного фонду є вихід економіки з тіні, обсяг якої оцінюється в 40-60%.Глава Мінфіну заявила, що з 2016 року планується запустити нову спрощену податкову систему, що сприятиме детінізації.

За її словами, за рахунок впровадження трансфертного ціноутворення та електронного адміністрування ПДВ уряд має намір скоротити відтік коштів олігархів за кордон і відхід від оподаткування.

В той же час, глава Мінфіну зазначила, що в Кабміні готові визнавати свої помилки. За її словами, до 1 липня буде виправлена ​​ситуація із завищеними рентними платежами для нафтогазового комплексу, а з 1 січня 2016 року має бути введена нова система ренти платежів у цій сфері.

“Якщо ми робимо помилки, їх треба виправляти” – підкреслила Н.Яресько.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua