0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні скоро на одного працюючого буде два пенсіонери, - Яценюк


В Україні скоро на одного працюючого буде два пенсіонери, - Яценюк

В Україні скоро на одну людину, що працює, буде два пенсіонери. Про це сьогодні в ході засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради в Києві заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“У нас, на жаль динаміка щодо старіння населення дуже і дуже негативна. Ми прийдемо до того, що у нас на кожного працюючого буде по два пенсіонери. Це реальність в якій ми живемо, вона не сталася вчора і навіть не позавчора. Саме тому навіть в наших пенсійних змінах і пенсійних реформах, так не дуже хороші зміни для працюючих пенсіонерів, але я хочу, щоб молодь отримала робоче місце друзі і цю політику я буду сповідувати далі “, – сказав він.

А також додав, що не хотів би ще зменшити єдиний соціальний внесок. “Ми зробили першу спробу, яка не була дуже вдала. Друга спроба більш вдала, по єдиному соціальному внеску і тут я також прошу позицію і роботодавців і профспілок. Зараз критерії, як тільки ви платите більше заробітної плати, відразу менше ставка ЄСВ. Я б хотів ще її зменшити, але виникає питання, як тоді платити пенсії? Як накопичувати доходи бюджету? “, – сказав Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua