Українців чекає продовження податкової реформи


Українців чекає продовження податкової реформи

Кабінет міністрів України продовжить податкову реформу і зміну підходів до адміністрування податків. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“У рамках розвитку економіки першим є продовження податкової реформи і зміни до підходів адміністрування податків. Сподіваюся, що нове керівництво Державної фіскальної служби проведе окрему зустріч з роботодавцями з цього питання”, – підкреслив глава уряду.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів України пропонує провести щорічний перегляд ставок деяких податків і зборів, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексу споживчих цін та індексу цін виробників промислової продукції.

Нагадаємо, в Україні планується втілити 62 реформи. З них пріоритетними визначено 8 реформ і 2 програми. Визначено 25 ключових показників успішності розвитку країни.

Першочерговими визначено реформа системи національної безпеки і оборони, оновлення влади і антикорупційна реформа, судова та реформа правоохоронної системи, децентралізація і реформа державного управління, дерегулювання і розвиток підприємництва, реформа системи охорони здоров’я і податкова реформа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua