Україна очікує збільшення аграрного товарообороту з Нідерландами до 1 млрд дол.


Україна очікує збільшення аграрного товарообороту з Нідерландами до 1 млрд дол.

Україна очікує збільшення аграрного товарообороту з Нідерландами з 949,1 млн дол. (за підсумками 2014 р.) до 1 млрд дол. Про це на зустрічі з міністром зовнішньої торгівлі та розвитку співробітництва Нідерландів Ліліаном Плуменом заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, передає його прес-служба.

“Інвестиції в український аграрний сектор – перспективні вкладення. Україна може забезпечити продовольством 600 млн осіб, займає перше місце в світі по експорту соняшникової олії, третє – по насінню ріпаку, четверте – по кукурудзі, п’яте – по ячменю, сьоме – по пшениці, восьме – по сої, дев’яте – по м’ясу птиці”, – зазначив Павленко.

Міністр подякував уряду Нідерландів за послідовну підтримку України на рівні міжнародного співробітництва та в рамках гуманітарних та економічних проектів.

Павленко запросив нідерландських аграріїв та інвесторів відвідати Міжнародну агропромислову виставку “АГРО-2015”, щоб ознайомитися з інвестиційними перспективами України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що товарооборот України з Європейським союзом по деяких категоріях сільськогосподарської продукції збільшено більш ніж у 200 разів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua