Кличко: в Україні потрібно "добити" корупцію, яка лякає інвесторів


Кличко: в Україні потрібно "добити" корупцію, яка лякає інвесторів

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з міністром у справах Європи Девідом Лідінгтоном в Лондоні. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

В.Кличко зазначив, що Україна, яка зробила свій вибір європейського шляху розвитку, повинна якнайшвидше подолати залежність від Росії.

“Агресія проти України пов’язана насамперед із європейським вибором нашої держави. Це – не локальний конфлікт на Донбасі. Це – війна, яка загрожує дестабілізації в Європі. Тому Європа повинна бути згуртованою, щоб цього не допустити. А в України, яка вибрала європейське майбутнє , немає іншого шляху, як побороти залежність від Росії, – економічну, політичну, ментальну зрештою. І зробити це потрібно якомога швидше “, – зазначив Віталій Кличко.

Він зазначив, що для досягнення цієї мети необхідно екстрено втілювати реформи в Україні і “добити” корупцію, яка заважає змінам і лякає інвесторів, які хочуть вкладати гроші в Україну.

Девід Лідінгтон зазначив, що Україна прийняла важливе рішення – йти європейським шляхом. І Великобританія підтримує право України самій вибирати своє майбутнє і приймати рішення, незалежно від зовнішнього втручання. І також сьогодні важливо, щоб Європа і світ мали об’єктивну і неупереджену інформацію про те, що відбувається в Україні.

Також в Лондоні Віталій Кличко зустрінеться з членом парламенту, головою міжпарламентської групи дружби Великобританія – Україна Джоном Віттінгдейлом, мером Лондона Борисом Джонсоном, візьме участь в Українському інвестиційному саміті, організованому Інститутом Адама Сміта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «Кличко: в Україні потрібно "добити" корупцію, яка лякає інвесторів» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua