Затримано директора Київського бронетанкового заводу - він намагався "наварити" на БТРах для Нацгвардії 12 млн грн


Затримано директора Київського бронетанкового заводу - він намагався "наварити" на БТРах для Нацгвардії 12 млн грн

Правоохоронці затримали в Києві тимчасово виконуючого обов’язки директора держпідприємства “Київський бронетанковий завод”.

Затримання проводили співробітники СБУ спільно зі слідчими прокуратури Центрального регіону з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері, повідомляється на сайті спецслужби.

СБУ встановила, що в червні керівництво заводу уклало угоду на поставку 20 корпусів для БТР-3Е1 з одеським приватним підприємством, яке не є їх виробником і не має відповідної ліцензії на торгівлю товарами військового призначення, а фактично здійснює діяльність у сфері надання охоронних послуг.

Комерційній фірмі, яка навіть не знаходиться за вказаною в договорі адресою, було перераховано аванс у сумі 12 млн грн, хоча, згідно з чинним законодавством і за умовами договору, кошти мають бути перераховані постачальнику тільки після виконання ним замовлення.

Досі приватне підприємство корпуси для БТРів не поставило, а отримані кошти перерахувало на рахунок зареєстрованої у Вишгороді ТОВ, яке перевело їхню у готівку кошти.

Гроші на поставку бронетранспортерів для потреб Національної гвардії України були виділені з державного бюджету.

Досудове розслідування ведеться за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Затриманий керівник заводу зараз в ізоляторі тимчасового утримання до обрання йому запобіжного заходу.

Слід зазначити, що посаду тимчасово виконуючого обов’язки директора держпідприємства “Київський бронетанковий завод” обіймає Ігор Куташев.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua