Важлива інформація: СА з ЄС не обмежує утримання птиці у власних господарствах - Держветфітослужба


Важлива інформація: СА з ЄС не обмежує утримання птиці у власних господарствах - Держветфітослужба

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України офіційно повідомила, що ратифікація Угоди з Європейським Союзом не передбачає введення обмежень на утримання птиці у власних селянських господарствах, передає прес-служба відомства.

“Останнім часом збільшилася кількість звернень до Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України з питанням: чи можна буде утримувати птицю у власних селянських господарствах після ратифікації Угоди з Європейським Союзом?

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України офіційно повідомляє, що ратифікація Угоди з Європейським Союзом не передбачає введення обмежень на утримання птиці у власних селянських господарствах”, – йдеться в повідомленні відомства.

Разом з тим в Держветфітослужбі нагадали, що в грудні 2012 року Україна отримала дозвіл на експорт до ЄС продукції птахівництва; вона включена до переліку країн, які мають право імпортувати продукцію птахівництва в ЄС.

“З 2013 року декілька українських виробників м’яса птиці поставляють свою продукцію на ринок ЄС”, – зазначили в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua