Аеропорт "Київ" у січні-червні скоротив пасажиропотік на 31,3%


Аеропорт "Київ" у січні-червні скоротив пасажиропотік на 31,3%

Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни) у січні-червні 2014 року скоротив пасажиропотік на 31,3% порівняно з аналогічним періодом 2013 року – до 560,9 тис. осіб.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в аеропорту, пасажиропотік на міжнародних рейсах становив 484,27 тис. осіб, на внутрішніх – 76,66 тис.

Кількість обслугованих рейсів за звітний період скоротилася на 39,6% – до 13,116 тис., з них міжнародні рейси – 9,038 тис., внутрішні – 4,078 тис.

Найбільш популярними міжнародними напрямами у минулому півріччі були: Москва, Будапешт, Кутаїсі, Тревізо, внутрішніми – Донецьк, Львів, Одеса.

За перше півріччя 2014 року з аеропорту “Київ” відкрито декілька нових напрямків: авіакомпанія “Візз Ейр Україна” відкрила нові рейси до Ларнаки і Неаполя, авіакомпанія Aegean Airlines відновила рейс Київ-Каламата, Vueling Airlines відновила рейс Київ-Барселона, Yanair запустила чартерну програму в Бургас, “Дарт” – запустила чартерну програму в Тіват.

Крім того, авіакомпанія Yanair почала виконувати регулярні рейси сполученням Київ-Одеса, авіакомпанія “Урга” почала виконувати регулярні рейси за напрямком Київ-Львів.

У свою чергу в червні 2014 року пасажиропотік аеропорту “Київ” скоротився більш ніж удвічі – до 83,9 тис. осіб. Кількість перевезених пасажирів на міжнародних рейсах становила 79,1 тис., на внутрішніх – 4,8 тис.

Найбільш популярними червневими міжнародними рейсами були – Москва, Будапешт, Кутаїсі, Бергамо; внутрішніми – Одеса, Запоріжжя, Ужгород.

Як повідомлялося, аеропорт “Київ” прогнозує в 2014 році зниження пасажиропотоку на 30% порівняно з 2013 роком – до 1,2-1,3 млн осіб.

Міжнародний аеропорт “Київ” розташований за 7 км від центру Києва. На сьогодні має в своєму розпорядженні новий міжнародний термінал, термінал внутрішніх рейсів і бізнес-термінал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua