Роботу тимчасової адміністрації в СК "Оранта" знову продовжили - до 4 листопада


Роботу тимчасової адміністрації в СК "Оранта" знову продовжили - до 4 листопада

Нацкомфінпослуг продовжила роботу тимчасової адміністрації в НАСК “Оранта” до 4 листопада 2014 року, повідомляє прес-служба регулятора.

Відповідне рішення закріплене розпорядженням Нацкомфінпослуг № 2029 від 3 липня 2014 року.

Раніше в “Оранті” продовжили роботу тимчасової адміністрації на місяць – до 4 липня. Це рішення комісія приймала “у зв’язку з необхідністю продовження повноважень” тимчасового адміністратора “Оранти” Андрія Бажана, а також у зв’язку з тим, що в компанії проводився аудит за результатами роботи “Оранти” в першому кварталі 2014 року.

Нагадаємо, що керівництво страхової компанії було відсторонено від виконання своїх обов’язків 5 грудня 2013 року строком на три місяці. Причиною введення тимчасової адміністрації стали “факти порушень і недоліків діяльності страховика, виявлені в ході планових та позапланових перевірок його діяльності у 2012-2013 роках”. Системні проблеми в “Оранті” могли призвести до її “неплатоспроможності та зниження фінансової надійності”. Тимчасовим адміністратором був призначений Олександр Настасенко.

На початку березня Нацкомфінпослуг продовжила повноваження тимчасового адміністратора ще на три місяці, а 26 березня, після того як Олександр Настасенко був призначений заступником міністра екології, тимчасовим адміністратором “Оранти” став Андрій Бажан.

За даними “Оранти”, обсяг валових страхових премій за підсумками 2013 року становив 471,1 млн грн, що на 16,8% менше, ніж рік раніше. Чисті премії скоротилися на 12,5% – 455,7 млн грн. Такі результати дозволили “Оранті” утриматися в топ-10 найбільших СК за обсягом залучених платежів (дані журналу Insurance Top). При цьому виплати “Оранти” збільшилися на 7,6% – до 229 млн грн. Чистий збиток компанії за підсумками минулого року становив 146,7 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua