Суд відкрив провадження у справі про банкрутство Запорізького ДСК


Суд відкрив провадження у справі про банкрутство Запорізького ДСК

Господарський суд Запорізької області ухвалою від 25 червня відкрив провадження у справі про банкрутство ПАТ “Запорізький домобудівний комбінат” (“ЗДСК”, Запоріжжя).

Як повідомило підприємство в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), таке повідомлення надійшло до ПАТ 9 липня.

За повідомленням, судове провадження відкрито за поданням кредитора “ЗДСК” – Управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі Запоріжжя. Сума заборгованості підприємства перед кредитором становить 411,659 тис. грн.

Арбітражним керуючим призначений Юрій Зінченко.

Як повідомлялося з посиланням на повідомлення “ЗДСК” в системі розкриття інформації НКЦПФР, акціонери ПАТ на позачергових зборах 1 листопада 2013 року прийняли рішення припинити діяльність підприємства шляхом ліквідації.

За оцінкою “ЗДСК”, його активів достатньо для розрахунків за існуючими у “ЗДСК” зобов’язаннями.

ЗДСК” також з посиланням на аудійовану фінзвітність за 2012 рік, що передує даті прийняття рішення про ліквідацію ПАТ, повідомило, що вартість чистих активів підприємства до кінця 2012 року становило 17,29 млн грн, зобов’язань – 120,686 млн грн.

Основними кредиторами ПАТ на 1 листопада 2013 були, зокрема, КП “Управління капітального будівництва”, ПАТ “МетаБанк” та ПАТ “Світанок” (до кінця 2013 року власник 53,7046% акцій “ЗДСК” – ІФ, всі – Запоріжжя), ПрАТ “Левіт № 1” (Дніпропетровськ) і фізособа-підприємець Олександр Бутов.

Суми заборгованості “ЗДСК” перед кредиторами в повідомленні не уточнювалися.

Раніше, в травні 2013 року, Міжвідомча комісія Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України включила “ЗДСК” до переліку компаній-забудовників, недобудови яких як об’єкти для придбання квартир за держпрограмою доступного житла увійшли до переліку таких об’єктів для купівлі квартир на первинному ринку нерухомості.

ПАТЗДСК” створено в 1994 році шляхом перетворення держпідприємства “Запорізький домобудівний комбінат ім.60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції”. Займається будівництвом і реалізацією житлової нерухомості в Запоріжжі й області.

Чистий збиток підприємства в 2013 році за міжнародними стандартами фінансової звітності збільшився на 10,8% порівняно з 2012 роком – до 12,34 млн грн, чистий дохід скоротився в 2,1 рази, до 10,42 млн грн.

Основними акціонерами ПАТ, за даними НКЦПФР, до кінця 2013 року були ПАТ “Світанок” (53,7046%) і ПАТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд (ЗНВКІФ) “Світанок” (25,1263%, Запоріжжя).

Зареєстрований капітал ПАТЗДСК” до кінця 2013 року становив 1,325 млн грн (5 млн 301,2 тис. акцій номіналом 0,25 грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua