Місія МВФ продовжила візит в Україну до кінця тижня - "конструктивний діалог триває"


Місія МВФ продовжила візит в Україну до кінця тижня - "конструктивний діалог триває"

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні за першим переглядом кредитної програми stand-by на чолі з Миколою Георгієвим працюватиме в Києві до кінця тижня, повідомило Міністерство фінансів.

“Конструктивний діалог між делегацією МВФ і членами українського уряду триває”, – зазначає українське відомство в четвер.

МВФ 30 квітня затвердив кредитну програму stand-by для України на SDR10,976 млрд (близько $17,1 млрд), розраховану на два роки. На початку травня Фонд перерахував перший транш SDR2,058 млрд (близько $3,2 млрд), з яких SDR1,29 млрд (близько $2 млрд) – уряду на підтримку бюджету.

Передбачається, що другий-четвертий транші, які намічені відповідно на 25 липня, 25 вересня та 15 грудня 2014 року, становитимуть по SDR914,7 млн ​​(близько $1,5 млрд), тоді як п’ятий-восьмий квартальні транші 2015 року – по SDR1,372 млрд. Заключний дев’ятий транш програми в SDR686 млн, у разі дотримання закладених в неї термінів і умов, буде виділений в середині березня 2016 року.

Місія МВФ прибула в Україну для першого перегляду програми 24 червня і продовжила свою роботу до 9 липня. У рамках першого перегляду обговорюється питання коригування макропрогнозу та державного бюджету на 2014 рік, у тому числі у зв’язку з нестабільною ситуацією в Донецькій і Луганській областях. Крім необхідності збільшення видатків на оборону, прем’єр Арсеній Яценюк напередодні оцінив потреби у додатковому фінансуванні відновлення інфраструктури регіону у 8 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua