Що буде з курсом долара в Україні цього літа? - думки читачів Finance.UA


Що буде з курсом долара в Україні цього літа? - думки читачів Finance.UA

Гривня торгується за правилами вільного ринку, і її девальвація безпосередньо пов’язана з дестабілізацією ситуації на південному сході України. Таку думку в коментарі Finance.UA висловив фінансовий аналітик Альпарі Олександр Михайленко.

Для стабілізації курсу необхідне відновлення довіри до національної валюти і банківських депозитів. А без стабілізації обстановки в Донбасі говорити про зростання курсу гривні взагалі не має сенсу. Тому у найближчі кілька місяців курс найімовірніше буде коливатися в районі позначки в 11.5 – 12 грн. за долар з перспективою подальшого ослаблення національної валюти.

У читачів Finance.UA є свої міркування з цієї теми. Пропонуємо вашій увазі підбірку найцікавіших коментарів – орфографія та пунктуація збережені.

mikola963 Да я просто уверен, что дальше будет полный абзац. Все покупки отложил, деньги перевёл в доллары. Осталось только подумать о билете на курорт в ближайшее время. Одна надежда на Порошенко, может разродиться адекватными предложениями.

horrr Эх, какая статья, а Охрименко пропал. Скукотища.

ulia_g В феврале курс начал рости до 8.70 – так крику было…, а требований к Януковичу вернуть курс к 8.40?.А теперь 10.50- мечта всей Украины, и то не сбыточная.

антижлобалист в этой стране прогнозировать курс попросту невозможно, имхо. Чё хотят, то и замутят = ком.банки энд энбеу корпорейшн, имхо

Ed_ Помимо экономики, на курс на данный момент давит больше паника – вот Вы перевели все деньги в доллары – если по 12, ну это и есть паника :roll:
Если грн и дальше будет валится, то это уже дефолт – а это не в политических интересах запада
Думаю что курс 11,5 мы должны увидеть (меньше очень спорно)

good_times Если люди хотят что бы гривна была стабильна и ее курс вырос – надо самостоятельно каждому понимать, что для этого нужно сделать и не ждать никаких законов…

zeleniy по-перше, “стабільна” і “виріс курс” протилежні поняття, отже тут або одне або інше. По-друге, не усім вигідний стабільний курс, не усім вигідний зростаючий курс, не усім вигідний падаючий курс, отже, як мінімум три групи “людєй” будуть здійснювати взаємовиключні дії. По-третє, поняття “вигодності” того чи іншого залежить від поточної ситуації, вчора був вигідний зростаючий курс гривні – купував імпорт, сьогодні стабільний – заробляю гроші, завтра падаючий – експортую або спекулюю…

Як відомо, сьогодні на Міжбанку долар здешевів до 11,82 грн. Перед тим курс долара до гривні коливався і вийшов за межу 12 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua