Мін'юст не судитиметься з Росією за радянське майно


Мін'юст не судитиметься з Росією за радянське майно

Міністр юстиції Павло Петренко виключив можливість подання позову в міжнародний суд проти Росії з приводу компенсації за майно колишнього СРСР.

“Цей блок питань лежить у площині дипломатичних переговорів, тому що немає підписаного договору про розділ майна СРСР з боку України та Росії. Тому судовий позов – це не механізм отримання цих коштів”, – сказав він.

“У переговорах має бути обговорено комплекс питань, зокрема, пов’язаних з Кримом, з дією диверсійних груп Росії на території східних областей України, з компенсацією збитків, пов’язаних з окупацією. І я не виключаю, що в рамках цього великого пакета питань можна ставити питання про “нульовий варіант”, – додав міністр.

Нагадаємо, в березні Петренко заявляв, що Україна вимагатиме від РФ повернути вклади Сбербанку СРСР на суму $130 млрд. Він також стверджував, що Україна збирається претендувати на нерухоме майно за кордоном, в якому розміщуються дипломатичні організації, на повітряні та морські судна, які були власністю СРСР, та інші об’єкти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua