Мінсоцполітики витратить майже 1,9 млрд грн. на оздоровлення дітей


Мінсоцполітики витратить майже 1,9 млрд грн. на оздоровлення дітей

Найбільше проблем з окупованим Кримом: там держава не може виконати своїх зобов’язань щодо відпочинку підростаючого покоління.

Про це повідомила Міністр соціальної політики України Людмила Денисова.

За її словами, станом на початок 2014 року в Україні налічувалося понад 4 млн дітей шкільного віку. Оздоровити планується 3,883 млн. Ще 218 тисяч, зазначає міністр, перебувають на окупованій території Криму, в місті Севастополь, і на сьогодні держава не може виконати свої зобов’язання щодо відпочинку цих дітей.

«Ми прагнемо охопити 68% (2,6 млн) дітей, у тому числі і 548 дітей шкільного віку, які приїхали з Криму (всього з півострова приїхало 1716 дітей). Ми оздоровимо 26,6% дітей і ще 1,6 млн осіб (41%) надамо місця для відпочинку», – розповіла Денисова .

Вона підкреслила, що однією з основних проблем на сьогодні є зниження кількості мереж закладів, готових прийняти дітей на оздоровлення. Крім того, в деяких випадках згоди на відправлення дітей на відпочинок не дають батьки – зокрема, це стосується Луганської та Донецької областей. «Ми втратили 122 дитячих установи, в тому числі Міжнародний дитячий центр «Артек». 59 тисяч дітей відпочивали в Криму, і зараз їх оздоровлювати ми не можемо», – розповіла голова Мінсоцполітики. Додавши, що працівники «Артека» звернулися до уряду з проханням надати можливість переїхати на материкову частину України, оскільки вони не можуть працювати в окупованій АРК.

Що стосується грошей, цього року на оздоровлення передбачено 1 млрд 850 млн грн – це кошти як державного і місцевих бюджетів, так і позабюджетні. «Це на 14% менше, ніж торік. Сума була знижена на 36 мільйонів, тому що ми не можемо організувати відпочинок в «Артеку», – визнала міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua