Некваліфіковані працівники у Криму зруйнували Північно-Кримський канал - і намагаються отримати воду, прориваючи арики


Некваліфіковані працівники у Криму зруйнували Північно-Кримський канал - і намагаються отримати воду, прориваючи арики

Некваліфіковані працівники зруйнували в Криму споруди Північно-Кримського каналу і намагаються тепер отримати воду, прориваючи поза цими спорудами арики, заявив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко.

“Плани (самопроголошеної кримської влади) щодо того, що вони, захопивши споруди Північно-Кримського каналу, зможуть подавати воду сільгоспвиробникам і до водосховищ, не виправдалися. Вони наповнили ці служби некваліфікованими людьми, які, у нас є інформація, вже зруйнували на території Криму самі споруди Північно-Кримського каналу, і намагаються відібрати воду поза спорудами, просто прориваючи якісь арики”, – зазначив Одарченко.

За його словами, те, що Крим на сьогодні не може отримати дніпровську воду, викликано безвідповідальною позицією тих людей, які називають себе владою в Криму. Що стосується сільгоспвиробників Херсонщини, то вони отримують зараз для своїх потреб дніпровську воду з Північно-Кримського каналу на всіх територіях області, що обслуговуються цим каналом.

Раніше повідомлялося, що на території Криму збільшений несанкціонований забір води з Північно-Кримського каналу. Якщо минулого тижня він становив 13,8 куб.м/с, то станом на 12 травня – 18,7 куб.м/с.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua