0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Російські банки не розвивають бізнес в Криму тому що бояться санкцій з боку Заходу - Центробанк РФ


Російські банки не розвивають бізнес в Криму тому що бояться санкцій з боку Заходу - Центробанк РФ

Російські банки не розвивають бізнес у Криму в тому числі через побоювання санкцій Заходу, заявив перший заступник голови ЦБ РФ Олексій Симановський журналістам у п’ятницю.

“Так, один з факторів, що перешкоджають – побоювання санкцій”, – зазначив Симановський. Він пояснив, що серед іншого банки побоюються такої санкції, як блокування рахунків.

Сьогодні повідомлялося, що Центральний банк Росії пригрозив українським банкам в Криму, які не виконують зобов’язань, консервацією. “Вкрай небажаний випадок, коли підрозділ банку не виконує вимог. Тоді будемо змушені консервувати такі організації. Такої практики досі не було, і ця міра буде крайньою”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування