0 800 307 555
0 800 307 555

Неочікуване зізнання Путіна: криза в Україні виникла не з вини Росії


Неочікуване зізнання Путіна: криза в Україні виникла не з вини Росії

Президент Росії Володимир Путін заявив, що криза в Україні виникла не з вини Росії , а РФ “була в нього залучена”. Про це він сказав перед початком оперативної наради Ради Безпеки, повідомляє прес-служба Кремля.

Учасники наради, зокрема, обговорили взаємодію Російської Федерації з країнами Центральної Америки і Карибського басейну, а також ситуацію в Україні.

“Зрозуміло, ми не можемо обійти увагою ті події, які складаються навколо України, Криму і всього, що стосується цієї непростої проблеми, яка виникла, хочу це підкреслити, не з нашої вини”, – заявив Путін.

“Ця криза виникла, і ми залучені так чи інакше в нього. Хочу відзначити, що це, перш за все, внутрішньоукраїнський кризу. На жаль, ми всі розуміємо, що ми опинилися так чи інакше залученими в ці події”, – сказав президент РФ і запропонував подумати на тему, як “будувати відносини з партнерами і друзями України.

У нараді також взяли участь прем’єр Дмитро Медведєв, глава АП Сергій Іванов, голова Держдуми Сергій Наришкін, міністр закордонних справ Сергій Лавров, міністр оборони РФ і розвідники.

Як відомо, Росія розгорнула широку кампанію з дестабілізації ситуації в Україні. Зокрема підтримувані Кремлем влади АРК незаконно проголосили незалежність автономії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua