Обсяг кредитних портфелів корпоративного сектора в липні зріс на 5 млрд грн


Обсяг кредитних портфелів корпоративного сектора в липні зріс на 5 млрд грн

Обсяг кредитних портфелів корпоративного сектора в липні виріс на 0,8%, тобто на 5090 млн грн. Про це йдеться в статистичному бюлетені Національної Асоціації Банків України.

У свою чергу, найбільше зростання кредитних портфелів відбулося на підприємствах торгівлі і складає 2,4 млрд грн.

За даними НАБУ, компанії, що спеціалізуються на операціях з нерухомістю, показали збільшення кредитних портфелів на 0,93 млрд грн, а підприємства сільського господарства – на 0,88 млрд грн.

Крім того, портфель кредитів підприємств переробної промисловості за місяць збільшився на 0,53 млрд грн, добувної – на 0,71 млрд грн.

У прес-службі асоціації також зазначили, що основу корпоративного кредитного портфеля формують кредити підприємств торгівлі, переробної промисловості, операторів ринку нерухомості та будівельних компаній.

“Основу корпоративного кредитного портфеля банківської системи станом на 1 серпня 2013 формують кредити підприємств торгівлі (36,5% від загального обсягу корпоративного портфеля), переробної промисловості (21,3%), операторів ринку нерухомості (7,6%) і будівельних компаній (7,1%)”, – повідомили в НАБУ.

Нагадаємо, що середня вартість кредитів, наданих підприємствам у липні, склала 12,8%.

З них 14,9% – у національній валюті та 9,4% в іноземній валюті.

Як повідомляло агентство, частка недіючих кредитів у кредитному портфелі скоротилася на 15,2% і становить 1,34 процентного пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування