PayPal почне приймати рублі восени — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

PayPal почне приймати рублі восени

Світ
425
Міжнародна платіжна система PayPal запустить рублеві платежі й операції 17 вересня. Про це повідомляє регіональний директор компанії в Росії Володимира Малюгіна.
Рубль стане 26 валютою, яка отримає “прописку” в PayPal. Платіжна система дозволить своїм російським клієнтам здійснювати угоди, переказувати і переводити в готівку кошти в національній валюті. Крім того, компанія дозволить виводити кошти через російські банки. Ліміт на рублеві операції встановлено не буде. Нові можливості PayPal будуть доступні як для фізичних осіб, так і для організацій.
На даний момент користувачі PayPal в Росії можуть лише здійснювати операції з закордонними організаціями та поповнювати свій рахунок. Використовувати російські кредитні установи для переведення в готівку коштів заборонено. У PayPal сподіваються, що дозвіл на рублеві транзакції допоможе компанії налагодити роботу з інтернет-магазинами. Малюгін заявив, що його компанія вже почала переговори з найбільшими гравцями на ринку електронної комерції.
Коментуючи рішення PayPal про початок роботи з рублем, голова російського відділення компанії Pay-U (надає посередницькі послуги електронним платіжним системам) Олена Орлова зазначила, що, по всій видимості, стратегічне рішення про роботу з рублем було прийнято PayPal ще в травні. Тоді Центробанк видав російській «дочці» американської компанії ліцензію небанківської кредитної організації (НКО).
За відомостями PayPal, в даний час в Росії у неї налічується мільйон користувачів. У всьому світі понад 160 мільйонів людей вдаються до допомоги системи для переказу коштів або оплати покупок. На російському ринку PayPal конкурує з «Яндекс.Деньги», Qiwi і Webmoney.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас