У Києві майже 80% ринку елітної нерухомості займають квартири — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві майже 80% ринку елітної нерухомості займають квартири

Нерухомість
452
Частка квартир елітної нерухомості в Києві протягом квітня поточного року склала 78,4% ринку. Про це повідомили в прес-службі одного зі столичних агентств нерухомості.
За інформацією агентства, до цієї категорії увійшли апартаменти від трьох кімнат, площею від 115 кв.м. у Печерському, Шевченківському та Оболонському районах столиці.
Найдорожчими придбаннями в цій категорії стали: чотирикімнатна квартира по вул. Михайлівській (Шевченківський р-н), площею 204 кв.м з дизайнерським ремонтом, ексклюзивними меблями і повним комплектом технічного оснащення, а також багатокімнатна квартира площею 225 кв.м на Оболонській набережній (Оболонський р-н) в новому будинку (після будівельників) з прекрасними видовими характеристиками. Обидва варіанти були реалізовані за ціною 6 млн. 400 тис. грн. (800 тис. дол.)
Нагадаємо, серед звичайних українців найбільшим попитом користуються квартири з маленьким метражем і 3-кімнатні.
“Зараз попит на квартири різного метра йде хвилями. Можна точно сказати, що популярні малометражні квартири, трикімнатні квартири з метражем близько 90 метрів. Також користуються попитом двокімнатні квартири до 70 метрів і однокімнатні в районі 50 кв м. Саме ці площі і найбільш популярні сьогодні на ринку нерухомості”, – сказав Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас