У Білорусії починається реалізація п'ятирічки з будівництва орендного житла — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Білорусії починається реалізація п'ятирічки з будівництва орендного житла

Нерухомість
741
У Білорусії починається реалізація масштабного проекту будівництва орендного житла. “Білорусія приступає до втілення в життя перспективного національного проекту створення орендного житла. При цьому хочу особливо підкреслити: всі госпрозрахункові, державні та приватні підприємства зобов’язані будувати орендне житло. І їм потрібно довести завдання”, – заявив президент Олександр Лукашенко на церемонії початку будівництва житлового комплексу “Магістр” для наукової та творчої інтелігенції.
Він вважає, що забезпеченням житла повинні займатися не тільки держава, але й університети, заводи і приватні підприємства. “Чому вони не повинні піклуватися про членів своїх трудових колективів, як це було раніше?”, – зауважив Лукашенко.
За його словами, в нинішній п’ятирічці в країні планується побудувати не менше 1 млн кв. м орендного житла. “Ціни на нього будуть цілком доступними. Наприклад, плата за державне орендне житло в будинках уздовж кільцевої автодороги, де зводиться цей квартал, буде наполовину нижчою, ніж за приватну орендовану квартиру”, – сказав президент.
Він зазначив, що квартири в орендних будинках, як раніше службове житло, отримають потрібні країні фахівці за заявками організацій.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас