В Івано-Франківську суд призупинив рішення про заборону використання символіки СРСР на 9 травня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Івано-Франківську суд призупинив рішення про заборону використання символіки СРСР на 9 травня

327
Прокуратура звернулася з позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду з вимогою визнати незаконним рішення міської ради “Про заборону розміщення символіки неіснуючих і невизнаних держав” в Івано-Франківську. Про це повідомили в прес-службі відомства.
Нагадаємо, депутати схвалили дане рішення 25 квітня 2013 р. на сесії Івано-Франківської міської ради.
Окремими пунктами рішення міська рада рекомендувала не використовувати символіку неіснуючих і невизнаних держав (воєнізованих формувань) у дні державних свят у Івано-Франківську, а 9 травня на території Івано-Франківської міської ради оголосила Днем жалоби за загиблими у Другій світовій війні.
Після вивчення даного рішення прокуратурою встановлено, що воно суперечить вимогам Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” та Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. На підставі цього, прокуратура Івано-Франківська звернулася з позовом до суду про призупинення дії зазначеного рішення та визнання його незаконним.
7 травня 2013 р. постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду (про забезпечення позову) дію рішення міської ради знято.
Розгляд адміністративної справи по суті призначено на 23 травня 2013 року.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас