Фонд гарантування внесків і НБУ домовились про координацію діяльності


Фонд гарантування внесків і НБУ домовились про координацію діяльності

Фонд гарантування внесків фізичних осіб і Національний банк України (НБУ) 9 липня уклали договір про співробітництво та координацію діяльності, повідомила прес-служба Фонду.

Згідно з прес-релізом, договір набирає чинності з 22 вересня 2012 року одночасно з законом України "Про систему гарантування внесків фізичних осіб".

"Договором встановлені нові принципи співпраці між Фондом і НБУ, що пов'язано з отриманням Фондом нових повноважень відповідно до положень закону. Договір також передбачає розширення переліку інформації, якою сторони будуть обмінюватися з метою належного виконання покладених на них функцій", - підкреслюється в прес-релізі.

У Фонді очікують, що реалізація положень договору підвищить ефективність його співпраці та координації діяльності з Нацбанком, а також сприятиме забезпеченню стабільності банківської системи, захисту інтересів вкладників і кредиторів банків з повернення розміщених коштів та підвищення довіри до банківської системи країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua