1243
Україна зможе закріпити право на бренд горілка, якщо вступить до ЄС
Посол Великобританії в Україні Лі Тернер вважає, що в разі, якщо Україна вступить в Європейський Союз, вона зможе закріпити за собою виняткове право на використання бренду горілка.
"Мені здається, Україна має відмінний шанс вивести горілку на, так би мовити, світовий рівень. Якщо ви будете активно розвивати економіку та приєднаєтеся до Євросоюзу, країна отримає масу переваг. Наприклад, горілка, яка виробляється тільки у вас, зможе стати не тільки національним напоєм, але і захищеним світовим брендом", - зазначив посол.
На думку Тернера, в Україні також роблять дуже хороші вина. "Саме українськими винами я пригощаю гостей моєї резиденції", - підкреслив він. Крім того, посол вважає дуже високою якість українського пива.
Нагадаємо, ще в 2009 році посол Великобританії в Україні Лі Тернер радив, який продукт необхідно запатентувати Україні в рамках переговорів про Зону вільної торгівлі з ЄС. На запитання про те, який український продукт ви б рекомендували запатентувати, Тернер відповів: "Але ось одна пропозиція. Я не великий шанувальник горілки, але мені говорили, що українська горілка набагато краща за російську і шведську горілки".
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною